VYUŽIJTE MOŽNOST, KTEROU VÁM FÓRUM CESTOVNÍHO RUCHU ZDARMA NABÍZÍ

Rozhýbejme společně domácí cestovní ruch
Upozorněte zdarma na svoji nabídku služeb v cestovním ruchu.
Naplňte své kapacity, inzerujte svou nabídku a neváhejte prodat své služby! Dejte o sobě vědět! Každá nabídka k prezentaci může nyní pomoci se zviditelnit!

Fórum cestovního ruchu ČR, největší nezávislý subjekt v cestovním ruchu, Vám nabízí nově vznikající webový portál s nabídkou služeb v cestovním ruchu se společným cílem rozhýbejme společně domácí cestovní ruch!

Ve spolupráci Fóra cestovního ruchu ČR Vám iniciativa PodporujČesko nabízí zdarma marketing Vaší organizace s Vaším příběhem. Nabídněte se přímo Vašim klientům, kteří se tak mohou obracet přímo na Vás, bez dalších zprostředkovatelů a poplatků.

Jde nám o Vás, ale také o propojení s těmi, kteří na Vaše služby navazují – kempaři, bazénáři, lanovkáři, průvodci, minipivovarníci, provozovatelé lázní. půjčoven sportovních potřeb a zážitkové turistiky, vinaři a další živnostníci a firmy. Vše, co se týká cestování a zážitků na cestách po České republice na jednom místě a na jeden klik. A hlavně, návštěvníci zde najdou i příběhy Vás všech, které pandemie tak tvrdě a bez varování zasáhla.

Jak to funguje pro členskou základnu členů Fóra cestovního ruchu?

  • Registrujte se zdarma. Doplňte váš profil o příběh. Příběhy táhnou.
  • Vyčkejte na potvrzení registrace a na zveřejnění Vaší prezentace.
  • Vaše zobrazení prezentace neboli nabídka je zdarma v základním nastavení po celou dobu fungování portálu (obsahuje název subjektu, zařízení nebo poskytované služby, adresu, popis nabídky, odkaz na webové stránky, telefon, 3 fotografie. V případě zájmu může být text doplněn vlastním příběhem. Dejte vědět, jaký je váš příběh. Ukažte, jak žijí provozovatelé či zaměstnanci, jaké je vaše poslání nebo motto. Podělte se se svým příběhem s vašimi klienty.
  • Klient Vás vyhledává a kontaktuje napřímo – neplatíte provizi.
  • Bez skrytých poplatků za kontakt a provedení služby. Zachován vztah Vás a Vašeho koncového klienta!
  • Chcete-li odstoupit? Kdykoliv bezplatně můžete svou nabídku smazat.

O projektu
Prostřednictvím #PodporujCesko chceme propojit Vaší nabídku ubytování se zážitky, které nabízíte Vy nebo jsou ve Vašem okolí. Máte šanci prezentovat Vaše ubytovací zařízení, aktivity a zážitky Vašim novým klientům. Registrace v projektu i prezentace na webových stránkách jsou zcela ZDARMA. Členskou základnu členů FCR nečekají žádné skryté poplatky.

Chceme, aby si Vás návštěvníci webu www.podporujcesko.cz snadno našli a mohli se s Vámi spojit napřímo. Společně vytváříme unikátní webovou platformu, na níž hosté jednoduše najdou, kde se mohou po celé České republice pohodlně ubytovat, kde si mohou zasportovat, vyzkoušet vlastní adrenalin a užít si dovolenou.

Za projektem stojí specialisté v cestovním ruchu, marketingoví a PR specialisté a IT odborníci, aby společně s Vámi opětovně rozhýbali domácí cestovní ruch.

REGISTROVAT SE

Rozhýbejme společně domácí cestovní ruch a pomozme, aby příběhy všech, kteří jsou do ní zapojení, mohly pokračovat.