ALDR: Školení vedoucích provozu lanových drah

PŘIPRAVTE SE NA LETNÍ I NADCHÁZEJÍCÍ ZIMNÍ SEZÓNU A ZAJISTĚTE SVÝM PRACOVNÍKŮM VČAS POVINNOU ODBORNOU ZPŮSOBILOST PRO ŘÍZENÍ PROVOZU LANOVÉ DRÁHY.

V SOUČASNOSTI SE JEDNÁ O JEDINÉ VYPSANÉ ŠKOLENÍ TOHOTO ZAMĚŘENÍ V ČR.

Vážení vedoucí provozu lanových drah ČR,

i přes aktuální situaci a platná mimořádná opatření připravujeme periodické školení s možností získání profesní kvalifikace Vedoucí provozu lanové dráhy (kód 23-059-M) v rámci Národní soustavy kvalifikací.

Aktuální termín školení je stanoven na 8. – 10. června 2020 na Červenohorském sedle v Jeseníkách.

Vzhledem k nutné administravě spojené s konáním státních závěrečných zkoušek bude bude v brzké době spuštěno přihlašování na školení.

Další informace budeme postupně doplňovat a budete také informováni prostřednitvím mailové korespondence.

Vzhledem k situaci je pravděpodobné, že školení proběhne za zpřísněných hygienických podmínek zahrnující zejména prvky osobní ochrany (roušky, respirátory, rukavice). Z hototo důvodu si Vás dovolujeme upozornit, že účastníci školení si zajistí tyto ochranné prostředky v odpovídajícím počtu a kvalitě na období 3 dnů. Taktéž bude od účastníků vyžadováno čestné prohlášení ohledně příznaků COVID-19, které přihlášeným rozešleme.

O přihlášení, programu a náplni školení Vás budeme informovat v následujících dnech.

Veškeré informace rádi zodpovíme na info@aldr.cz, +420 773 511051, informace podává Mgr. Adam Jarmar, sekretář ALDR.

Proč školení absolvovat?

 1. .Získáte aktuální přehled o legislativních změnách v oblasti provozu lanových drah.
 2. Aktuálně obdržíte informace o vývoji kompenzací ztrát během nouzového stavu pro subjekty v cestovním ruchu – provozovatele lanových drah. Školení se zúčastní zástupce partnerské advokátní kanceláře, která se náhradou a eliminací škod pro provozovatele lyžařských středisek a lanové dopravy zabývá.
 3. Budete mít možnost konzultovat problematiku vašich provozů s pracovníky příslušných odborů Drážního úřadu ČR a Ministerstva dopravy.
 4. Strávíte 3 dny s vedoucími provozu z celé ČR, se kterými můžete, ať už formálně či neformálně, sdílet informace a zkušenosti.
 5. Máte možnost získat nejvyšší možnou profesní kvalifikaci pro výkon povolání vedoucího provozu lanové dráhy v rámci systému Národní soustavy kvalifikací, kde je Asociace lanové dopravy jedinou autorizovanou osobou v ČR pro její udílení.

Podrobné informace o obsahu, výstupech a způsobech přihlášení na školení naleznete na webu Asociace lanové dopravy www.aldr.cz.

 • 00

  dny

 • 00

  hodiny

 • 00

  minuty

 • 00

  vteřiny

Datum

Čvn 08 2020 - Čvn 10 2020

Čas

All Day

Více info

Číst více

Umístění

Hotel Červenohorské sedlo, Jeseníky
Hotel Červenohorské sedlo, Jeseníky

Organizátor

Asociace lanové dopravy
Webová stránka
http://www.aldr.cz
REGISTROVAT